بهترین ادکلن مردانه و ادکلن زنانه با رایحه میوه ها
30
45

بهترین ادکلن مردانه و ادکلن زنانه با رایحه میوه ها⭐️ادکلن مردانه⭐️ادکلن زنانه

اگر به دنبال رایحه‌ ای شاداب و انرژی‌ بخش هستید، رایحه‌ های میوه‌ای اغلب راه گشا هستند. در حالی که بسیاری از بهترین ادکلن های میوه ای دارای نت های شیرین هستند یا برخی نیز ترش هستند. برای تعادل رایحه در بیشتر موارد عطر های میوه ای دارای نت های گلی فراوان هستند. همچنین این ادکلن مردانه و ادکلن زنانه اغلب دارای رگه های چوبی هستند، به خصوص آنهایی که برای استفاده در طول سال طراحی شده اند. (همچنین آن نت های چوبی را در عطر های میوه ای خواهید یافت که گرایشات تک جنسیت را تحت تاثیر قرار میدهد.)در این مقاله در مورد 10 ادکلن میوه ای برتر تاریخ بحت خواهیم کرد که هنوز هم برای فروش در دسترس هستند.

عطر میوه ای چیست؟

عطر میوه ای یکی از پرکاربردترین ادکلن است که بیشتر مردم این رایحه‌ های میوه‌ای و توت‌ ها را برای بهار و تابستان انتخاب می کنند که با رگه های متعادل کننده مناسب، در زمستان و پاییز خوب عمل می‌کنند. با توجه به جذابیت همه جانبه آنها، رایحه های میوه ای هدایایی عالی نیز هستند. با اینکه مرکبات، میوه هستند ولی عطرهای میوه ای با عطرهای مرکبات فرق دارند زیرا رگه هایی مانند لیمو، گریپ فروت، پرتقال و یا لیموترش را می تواند در رایحه‌ های میوه‌ای یافت اما رایحه مرکبات همچنان غالب نیست. از آنجایی که این نت ها اغلب یک شیرینی ذاتی دارند، اگر برای یک نوجوان خرید می کنید، عطر های میوه ای یک معرفی عالی به فضای عطر ایجاد می کنند. برای نگاهی به بهترین گزینه های عطر میوه ای بدون توجه به سن و سبک زندگی یا حتی مناسبت ها، لیست ما از خوش بو ترین عطرهای میوه ای زنانه را در زیر است.برای اطلاع از قیمت ادکلن از سایت گل نسیم دیدن کنید.

ادکلن زنانه لانکوم ترزور (ترسر)

ادکلن زنانه لانکوم ترزور (ترسر)

کسی که از بوی عطر اطلاعی دارد تعجب نمی کند که عطر زنانه لانکوم ترزور در لیست بهترین گزینه های عطر با بوی میوه قرار دارد. این ادکلن اصل زنانه نه تنها یکی از پرفروش ترین عطرهای میوه ای است، بلکه یکی از پرفروش ترین عطرها نیز هست. و ما در اینجا در مورد جذابیت جهانی صحبت می کنیم. با یک اسپری از این ادکلن زنانه اصل و به راحتی می توان فهمید که چرا زنان به این عطر بازمی گردند. این رایحه با رایحه‌ های تند میوه‌ هایی مانند هلو و آناناس، و همچنین با گل‌هایی مانند گل رز، یاس بنفش و زنبق، یکی از زیباترین رایحه‌های ترکیب شده است.نت های پایه هلو، زردآلو، وانیل، مشک، چوب صندل و عنبر دوگانگی روشن و تیره ایجاد می کنند که این رایحه را برای شب یا روز عالی می شود.قیمت ادکلن اصل رو باید از سایت های معتبر دیدن کنید.

ادکلن ژان پل گوتیه له میل

ادکلن ژان پل گوتیه له میل

اگر به دنبال بهترین گزینه عطر میوه ای هستید رایحه محبوب ژان پل گوتیه را امتحان کنید. بطری ژان پل گوتیه تقریباً سه دهه پیش در سال 1993 عرضه شد و به شکل نیم تنه یک زن به اندازه خود عطر نمادین است. این رایحه ای تند و میوه ای است که در آن ترکیبی از نت هایی مانند گلابی، ترنج، بادیان ستاره ای، شکوفه پرتقال، زنجبیل، وانیل و آلو را خواهید یافت. این عطر در ماه های سردتر یا پس از تاریکی، زمانی که به دنبال چیزی عمیق، غنی و مرموز هستید، به زیبایی عمل می کند همچنین بسیاری متوجه می شوند که جذابیت تک جنسیتی نیز دارد (اگرچه به این شکل طراحی نشده است).

ادکلن جیمی چو آیس

ادکلن جیمی چو آیس

این عطر میوه ای اولین عطر از برند معروف کفش و لوازم جانبی جیمی چو است. این عطر در یک بطری شیشه‌ای بافت دار و تراش خورده قرار گرفته است که توسط مدیر خلاق آن زمان تامارا ملون طراحی شده است این عطر امروزه بسیار محبوب است و در سال 2011 به بازار عرضه شد.برای خانم هایی که مشغله ی کاری زیادی دارند، این عطر دوست داشتنی را به آسانی می توانید بدون توجه به اینکه به کجا می روید را اسپری کنید.این جسورترین یا منحصر به فرد ترین ادکلن نیست ولی این رایحه ای میوه ای به زیبایی ترکیب شده و کمی شیرین است که تقریباً همه کسانی که آن را استشمام می کنند از آن لذت می برند.

ادکلن مردانه اصل جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو

ادکلن مردانه جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو

این عطر میوه ای مانند خود برند Cheap & Chic Moschino، جوشان، سرگرم کننده، روشن، خوش بینانه و سرشار از انرژی است. اما فریب بطری رنگارنگ و طراحی زیبا را نخورید چون این عطر مجلل و زیبا به هیچ وجه ارزان نیست. این عطر مردانه شیرین و میوه‌ای است، بدون اینکه شیرین یا بیش از حد شیرین باشد، بعنوان یکی از بهترین عطرهای میوه‌ای در یک محیط دبیرستانی به عنوان دفتر تشکیلات عمل می‌کند. اگر کمی واقع بینانه تر باشیم، هر کسی که خود را در هر یک از این موقعیت پیدا کند، به خوش بینی و انرژی نیاز دارد!

ادکلن میسون مارتین مارژیلا اندر د لمون تری

ادکلن میسون مارتین مارژیلا اندر د لمون تری

این ادکلن مردانه و زنانه میسون مارتین ممکن است کمی از دوران اوجش گذشته باشد، اما عطر زنانه میوه ای آن، Amor، در آزمون زمان مقاومت کرده است. اگر به دنبال چیزی ترش تر از شیرین هستید، این رایحه میوه ای حتما مورد توجه شما قرار می گیرد. همچنین این رایحه در خشکی خود گرم است، به همین دلیل است که زنان تمایل دارند در ماه های سردتر به آن دست پیدا کنند. نت های میوه ای توت سیاه، زردآلو، پرتقال ماندارین، گریپ فروت و ترنج به طور یکدست با رز، یاس، زنبق دره و نت های چوبی در پایه تعادل هستند، بنابراین در حالی که رایحه میوه ای قوی را استشمام می کنید رایحه ای دلپذیرتر از وانیلی میوه ای را حس خواهید کرد.

ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیسی دریم (مارک جیکوبز دیزی دریم)

ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیسی دریم (مارک جیکوبز دیزی دریم)

بحث هایی در مورد اینکه آیا بن بن که در زبان فرانسوی به معنی "آب نبات" است ؟ یا بیشتر یک عطر خوشبو میوه ای است؟ ما هر دو را در نظر می گیریم زیرا وقتی برای اولین بار این رایحه پر جنب و جوش را اسپری می کنید با بوی هلو و پرتقال آبدار مواجه می شوید کمی بعد با رایحه کارامل و یاس شیرین و در پایان با عطرکهربا، چوب صندل، چوب گایاک و سدر مواجه میشوید.این عطر زنانه میوه ای یکی از بهترین عطرهای میوه ای برای افرادی است که به دنبال احساس جذابیت هستند، مثلاً برای یک شب قرار ملاقات یا یک شب سرگرم کننده در شهر هستند.برای خرید ادکلن از سایت گل نسیم دیدن کنید.

ادکلن زنانه جیمی چو

ادکلن زنانه مارک جاکوبز دیسی دریم (مارک جیکوبز دیزی دریم)

این عطر میوه ای یک عطر دخترانه به شکل جوانی است. ادکلن کوتور رایحه ای عالی برای هدیه دادن از دوره نوجوانی تا جوانی است برای یک زن جوان کاملا مناسب است رایحه ای که می تواند به راحتی تا بزرگسالی به عنوان رایحه ای خاص با خود همراه کنید. بطور مشخص جویسی کوتور یک برند لباس نیست، بلکه کوتور کوتور بوی گرانی دارد. این رایحه ترکیب نسبتاً پیچیده ای از آلو دارد که به شدت به سمت کهربا و چوب صندل متمایل می شود و حسی مجلل خلق می کند که بسیار متفاوت از رایحه شیرینی است که ممکن است از برندی مانند جویسی کوتور انتظار داشته باشید.

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال

اگر می خواهید عین بیلبوردهای سیار برای برند کاپری، ایبیزا یا سنت تروپز تابلو شوید، ایت ادکلن زنانه را به خود اسپری کنید همچون زرق و برق خالص با نت های میوه ای مانند میوه شور که به رایحه دهانی فوق العاده شیرین می بخشد در حالیکه ابتدای این رایحه به سرعت با مشک سکسی استشمام می شود. البته می توانید این عطر زنانه را در تعطیلات عجیب و غریب بعدی خود استفاده کنید، این عطر همچنین یکی از بهترین عطرهای میوه ای برای صبحانه آخر هفته است، یا هر زمانی که به دنبال عطری ظریف هستید یا به سادگی نیاز به فرار از کسادی روزانه خود دارید.

ادکلن مردانه ولنتینو اومو (یومو بورن این روما یلو دریم)

ادکلن مردانه ولنتینو اومو (یومو بورن این روما یلو دریم)

Il Bacio در زبان ایتالیایی به معنای بوسه است و مانند درب قرمز زرشکی بطری، همه چیز در مورد این عطر عمیق، غنی و میوه ای است. این رایحه مارسلا بورگزی دارای زیرشکم چوبی از چوب صندل، مشک، عنبر و سدر باکره است تا نت های میوه ای (هلو، خربزه، آلو و میوه شور) را جذاب و قابل بوسیدن کند. این رایحه میوه ای بوی کلاسیک ندارد، اما برای بسیاری از خانم هایی که به دنبال رایحه تند هستند، این همان رایحه است. این یکی از معدود رایحه هایی است که دارای رگه چوبی بسیار قوی است که در سراسر پایه عطر حفظ می شود. همچنین لازم به ذکر است که ادکلن ایل باسیو دارای رایحه قوی، عالی و ماندگاری طولانی است.

عطر مردانه هوگو بوس باتلد (هوگو باس باتل)

عطر مردانه هوگو بوس باتلد (هوگو باس باتل)

بطری ای که اینکانتو شاین را در خود جای داده است، لذتی بی دغدغه در زیر نور خورشید را فریاد می زند و این همان چیزی است که با این عطر میوه ای در هوای گرم از سالواتوره فراگامو دریافت خواهید کرد. نت‌های آکوردهای میوه‌ای شامل آناناس، گل ساعتی، هلو و ترنج است که رایحه‌ای ترد، تازه، آبدار و شیرین دارد که در یک روز گرم و مرطوب به شما طراوت می‌دهد. بسیاری این ادکلن مردانه را یک رایحه میوه ای "کلاسیک" می دانند، که در عین حال یکی از بهترین عطرهای میوه ای است که برای هدیه دادن حتما به آن نیاز دارید.