معرفی 10 تا از زیباترین شیشه های ادکلن زنانه
30
45

معرفی 10 تا از زیباترین شیشه های ادکلن زنانه⭐️قیمت ادکلن زنانه

نوشتن در مورد زیبایی کار آسانی نیست حتی ارزیابی آن نیز سخت تر است چون "زیبایی در چشم بیننده قرار دارد. چیزی که یک نفر زیبا می‌بیند می‌تواند برای دیگری جذاب نباشد، بلکه تنفرآور باشد، حتی وقتی صحبت از زیباترین شیشه‌ های ادکلن زنانه باشد. با این حال، بشر از طریق فیلسوفان و شاعران بی شماری تلاش کرده ریسمانی که همه آثار زیبا را به هم وصل می کند را کشف کند و جوهر زیبا را درک کند تا بدین ترتیب راز زیبایی را رمزگشایی کند. یکی از سه رازی که هزاران سال بشریت را به خود مشغول کرده است: زیبایی، شوخ طبعی و خوبی است.

در این مقاله با تکیه بر معیارهای ذهنی مانند سلایق شخصی و معیارهای عینی مورد استفاده برای ارزیابی هنر زیباترین شیشه های عطر زنانه می پردازم. بی شک قرار گرفتن یک عطر، در دسترس بودن بطری ادکلن است که نمی تواند یک نسخه محدود باشد و باید متعلق به عطرسازی های غربی باشد.

شیشه ادکلن گرلن مون زنانه

شیشه ادکلن گرلن مون زنانه

کمال ساده! اگر بخواهم فقط یک بطری را انتخاب کنم که حاوی همه عطرها باشد حال مهم نیست که این طرز فکر چقدر بدبینانه و افسرده کننده باشد اولین انتخاب این بطری هست. در سال 1908 توسط Gabriel Guerlain با کمک یکی از بهترین خانه ها برای پردازش کریستال و شیشه Baccarat ساخته شد. این یکی از شیشه‌ های عطر نمادین از برند گرلین است، در حالی که گرلین به خودی خود یک نماد است که خیلی چیزها را می گوید. این بطری با الهام از بطری های کیمیاگری است که به هر عطری که در آن است جادوی بیشتری می بخشد.برای اطلاع از قیمت ادکلن زنانه میتونید از سایت گل نسیم دیدن کنید.

شیشه ادکلن لولیتا لمپیکا(فلور دو کوریل)

شیشه ادکلن لولیتا لمپیکا(فلور دو کوریل)

تمام عطرها و شیشه های لولیتا لمپیکا افسانه ای و جادویی هستند. با الهام از آنها می توانیم به دنیای جادویی افسانه های دیزنی سفر کنیم و تصور کنیم که میز آرایش نامادری شیطان صفت سفید برفی و هفت کوتوله چه شکلی است، و یا چه چیزی در کنار سر سیندرلا یا در اتاق های پرنسس یاسمین در داستان هزار و یک شب ایستاده بود. همچنین، این بطری خاطرات ما را از کنار دریا زنده می کند، حتی زمانی که هزاران مایل دورتر هستیم. اگر پری دریایی کوچولو شیشه عطر خود را داشت، مطمئنا فلور دو کوریل انتخاب او بود.قیمت ادکلن اصل رو باید از سایت های معتبر که در صفحه اصلی گوگل قرار دارند پیدا کرد.

بطری ادکلن الکساندر مک کوئین(پادشاهی)

بطری ادکلن الکساندر مک کوئین(پادشاهی)

بطری ادکلن زنانه اصل تفسیری آینده نگر از از داستان آلیس در سرزمین عجایب است زیبا، سرد و کمی ترسناک، درست مثل ملکه قلب ها.طرح بطری معلوم نیست از اعماق کیهان آمده یا از اعماق تخیل نویسنده، اما آنچه مسلم است این است که در دنیای عطرها بی نظیر است.

شیشه عطر زنانه نینا ریچی (مادمازل ریچی)

شیشه عطر زنانه نینا ریچی (مادمازل ریچی)

بطری درخور برای یک مات موزل تمام عیار است. طرح بطری سنجیده، خوش سلیقه، ملایم و شیک زنانه. همه چیز در او معتدل، معقول است، هیچ افراطی وجود ندارد، و برخلاف بسیاری از دختران مدرن فاقد سبک، کمد لباس و نگرش است. در واقع یک دوشیزه به تمام معناست.برای خرید ادکلن زنانه میتونید از سایت ما بازدید کنید.

شیشه عطر کارتیر لا پانتیر لجر

شیشه عطر زنانه نینا ریچی (مادمازل ریچی)

صورت پلنگ به نظر می رسد که گویی در کوارتز رز حک شده است. یک بطری ساده، اما فوق العاده مجلل که اگر رنگ مایع عطر متفاوت بود، خیلی راحت می توانست مردانه باشد. هیچ فردی نیست که غرایز حیوانی فراموش شده و سرکوب شده را برانگیزد و به او انگیزه ندهد که در مورد ماجراجویی در جنگل های بارانی وحشی، مانند فانتوم یا تارزان، رویاپردازی کند.

بطری ادکلن لاپق میدنایت رین

بطری ادکلن لاپق میدنایت رین

بطری که شبیه هیچ بطری نیست. ساده و چشمگیر، مثل یک آسمان پرستاره بیرون از چراغ های شهر، جایی که هر ستاره جای خود را در آسمان دارد. هرچقدر هم که از کنارش رد می شوم، همیشه باید بایستم وآن را در دست بگیرم و محتوایش را بو کنم. گاهی اوقات به دلیل خود محتوا، باید اعتراف کنم که بدون شک یکی از زیباترین شیشه های عطر زنانه است.

شیشه ادکلن جان گالیانو

شیشه ادکلن روبرتو ویزاری دیپ نایت

احتمالاً لباس ژولیوس سزار ، که تا الان بخشیده شده است. چه کسی می تواند از بطری ای که یادآور لباس های منحصر به فرد و تکرار نشدنی گالیایی دوره طلایی او باشد مصون بماند؟ لباس‌های او تخیلی، خلاقانه، مسحورکننده، زنانه و افسانه‌ای بود و او عطر را در یکی از این لباس‌ها می‌پوشاند.

 

شیشه ادکلن روبرتو ویزاری دیپ نایت

شیشه ادکلن روبرتو ویزاری دیپ نایت

قمری که انگار از آمیتیست خالص ساخته شده است. این بطری تخیل و رویا های منحصر به فرد را بیدار می کند. به طرز ماهرانه‌ای بین شرق و غرب، بیدار و خواب تعادل برقرار می‌کند و ما را مجذوب می‌کند تا عطر محبوس شده در آن را امتحان کنیم. این مثالی است که جزئیات زیاد روی بطری، مانند سایر حوزه های هنری، لزوماً به معنای تأثیر قوی تر و بیان بهتر نیست. گاهی اوقات کمتر، بیشتر است.

بطری عطر لالیک روه د اینفینی

بطری عطر لالیک روه د اینفینی

به نظر من این یکی از زیباترین شیشه های عطر زنانه موجود است. طراحی بطری در سبک آرت دکو، با الهام از منحنی های زنانه ساخته شده که لبه های نرم آن با جلوه ای ساتن در لمس مخملی مانند به پایان رسیده است. یقه رز طلایی بطری که روی آن علامت بی نهایت به صورت دایره ای حک شده است، با رنگ صورتی مایع به خوبی هماهنگ می شود. و گویی همه اینها کافی نبود، و برای تکمیل این همه زیبایی لالیک یک جعبه صورتی پاستلی چشمگیر طراحی کرده که این نگین شیشه ای در آن قرار گرفته است.

بطری ادکلن تیری موگلر وومنیتی

بطری ادکلن تیری موگلر وومنیتی

این بطری عطر خارق العاده است و همچنین عطر موجود در بطری که قدرت زنانه را از دوران ماقبل تاریخ تا امروز به تصویر می کشد می توان تصور کرد که چگونه مانند یک پدیده باستانی با یک زن نوسنگی، روی پایه مرمری زنی از اشراف روم، بودوآر مادام بوواری، و میز کهنه و پسا آخرالزمانی زنی از فیلم مکس دیوانه قرار می گیرد. بطری ای که مانند خود عطر، هسته یک زن مهربان و دلربا، مادر نوزاد تازه متولد شده ، زنی وحشی و رام نشدنی مانند مادر زمین را به تصویر می کشد.