انتخاب بهترین ادکلن زنانه با توجه به شخصیت خانم ها
30
45

انتخاب بهترین ادکلن زنانه با توجه به شخصیت خانم ها⭐️قیمت ادکلن زنانه

پیشترکریستین دیور گفت: "عطر یک زن بیشتر از دستخط ش درباره او می گوید" در حقیقت ادکلنی که استفاده میکنید چیزهای بیشتری در مورد شخصیت شما می گوید. نوع مناسب عطر و ادکلن، اعتماد به نفس هر زن را به سطح جدیدی ارتقا می دهد و باعث می شود احساس جذابیت بیشتری داشته باشند.

زنان قبل از دیدن بهترین عطر باید خود و ویژگی های شخصیتی خود را درک کنند. اگر فردی آزاده و غیر سنتی هستید، می توانید عطر را با ترکیباتی از جمله گل عجیب و غریب ،مشک، چوب و بلوط بزنید، اگر شما یک زن شیرین و ساده با شخصیت دختر همسایه هستید، شما می توانید ادکلن های با رایحه های میوه ای را انتخاب کنید.

ادکلن زنانه

خانم های خاص با انواع متفاوتی از ادکلن ها ارتباط برقرار می کنند بعضی رایحه گلی را دوست دارند یا رایحه میوه ای ،در حالی که تعداد دیگر به عطرهای چوبی، شرقی و مشک تمایل دارند در واقع، انتخاب بهترین نوع ادکلن زنانه برای زنان سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

اگر از عاشقان طبیعت هستید، می توانید عطری را انتخاب کنید که از ترکیباتی مانند گل های وحشی، نعناع و آویشن ساخته شده باشد. اگر دوست دارید فضایی رازآلود خود را حفظ کنید، رایحه ای را انتخاب کنید که پایه وانیل داشته باشد و لایه هایی از ادویه های پیچیده داشته باشد. کسانی که شیرین و ساده هستند می توانند عطرهای میوه ای مانند توت فرنگی، خربزه، هلو و سایر مرکبات را انتخاب کنند.

موارد مهم در انتخاب ادکلن زنانه

قبل از هر چیز طبقات مختلف عطر زنانه را رمزگشایی کنید و رگه ‌های متعدد عطر را درک کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برگزینید. این چیزی بیش از استشمام کردن بطری‌های گران‌ قیمت متعدد است که به شکل‌های کوچک حک شده‌اند، باید دانش پشت آن را درک کنید و در حین انجام آن عوامل مهم دیگری را در نظر بگیرید. این چیزی فراتر از استشمام کردن بطری های گران قیمت است که به اشکال کوچک تراش خورده اند، شما باید دانش گذشته آن را درک کنید و در حین کار فاکتورهای دیگر را در نظر بگیرید.

مثلا عطر چه مدت دوام خواهد داشت؟ آیا بعد از ته نشین شدن رایحه آن تغییر می کند؟ و آیا این چیزی است که می توانید روزانه بزنید؟ یا آن را برای مناسبت های خاصی اختصاص دهید؟ در واقع، زنان قبل از انتخاب بهترین ادکلن زنانه باید این عوامل را بررسی کنند تا عطری که نشان دهنده نوع شخصیت آنها باشد را انتخاب کنند.

اگر بهترین عطر خود را پیدا کنید  فوراً روحیه شما را بالا می رود. شناخت زنان و ویژگی های شخصیتی آنها در کشف بهترین عطر به کارتان می آید. چه خجالتی باشید، چه معاشرتی و عاشقانه، چه نا شناخته و اسرار آمیز انواع مختلفی از عطرها با ترکیبات و رگه های مختلف وجود دارد که این عوامل را بهتر نشان می دهد.

انتخاب ادکلن زنانه براساس شخصیت خانم ها

در اینجا تحلیل کاملی از بهترین نوع عطرها برای زنان مختلف بر اساس شخصیت آنها وجود دارد. زنان خجالتی، زنان رمانتیک، زنان درونگرا و اسرارآمیز، زنان کلاسیک شیک، زنان شوخ طبع و اغواگر،زنان خوش برخورد، زنان دوستدار طبیعت، زنان شیرین و ساده، عطرهای جنسیتی خنثی برای زنان، زنان بوهمی و سنت شکن

ادکلن زنان خجالتی

اگر شخصیت خجالتی دارید، بهترین لباس ظرافت شماست پس عطرهای ملایمی مانند اسطوخودوس و شکوفه گیلاس را انتخاب کنید.

ادکلن زنان رمانتیک

اگر عاشق رابطه رمانتیکی با شدت شور و شیفتگی هستید عطری که قوی با رایحه ای از رمانتیسم همراه با رگه های مشک باشد را انتخاب کنید که بهترین تاثیر را برای شما خواهد داشت.

ادکلن زنان درونگرا و اسرارآمیز

اگر شما از آن دسته زنانی هستید که دوست دارد حس رمز و راز را در مورد خود حفظ کند، عطری را انتخاب کنید که لایه لایه و با جزئیات با چندین رگه باشد. یک پایه سبک، چیزی شبیه وانیل انتخاب کنید و روی آن را با یک رگه پیچیده از ادویه یا چوب بپوشانید.

ادکلن زنان کلاسیک و شیک پوش

عطرهای کلاسیک جاودانه و باوقار هستند، چیزی که حس نوستالژی را در آنها برجسته کرده است. عطری را انتخاب کنید که با مشک، وانیل و عنبر ساخته شده باشد تا بوی آن بخوبی ماندگار شود.

ادکلن زنان شوخ طبع و اغواگر

شخصیت پر جنب و جوش خود را با رایحه ای که از مرکبات، سیب و وانیل ساخته شده است کامل کنید. عطری که با شخصیت سرزنده شما ترکیب می شود.

ادکلن زنان خوش برخورد

برونگراها دوست دارند آزمایش کنند و به عنوان سخنران شناخته می شوند. اگر شخصیتی برونگرا دارید، به رایحه ای بسنده کنید که ترکیب پیچیده ای از ادویه ها، گل های وحشی با یک رگه از وانیل دارد.

 ادکلن زنان دوستدار طبیعت

نوع مناسب عطر برای دوستداران طبیعت از عناصر خاکی ساخته خواهد شد. عطری را انتخاب کنید که با چوب صندل، کهربا و گل‌های عجیب و غریب خلق شده باشد که جوهر طبیعت وحش را به تصویر می‌کشد.

ادکلن زنان شیرین و ساده

عطرهای میوه ای برای عطرهایی که شخصیت دختر همسایه را دارند بهترین تاثیر را دارند. شما می توانید عطرهایی که از توت فرنگی، تمشک، هلو، خربزه و عسل ساخته شده اند را جدا کنید. این ادکلن ها بوی شیرین و مطبوعی دارند که با شخصیت شما طنین انداز می شود.

ادکلن های خنثی جنسیتی برای زنان

اگر از آن دسته دخترهایی هستید که عطرهایی را دوست دارند که هم مردان و هم زنان آن را ترجیح می دهند، اینها رگه های هستند که باید شما تضمین کنید چرم، چوب، مشک، نعناع هندی، عنبر، نعناع و وانیل از جمله موادی هستند که معمولاً در عطر های بی‌ طرف جنسی یافت می‌شوند.

ادکلن زنانه بوهمی

اگر به عنوان یک شخصیت دلیر و آزاده شناخته می شوید کسی که دوست ندارد در مجالس در قفس باشد، رایحه های غیرعادی ساخته شده از گل های وحشی، خزه بلوط، یاس و ترنج برای شما عالی هستند.

نکات کلیدی قبل از استفاده از ادکلن زنانه

نکات کلیدی خاصی وجود دارد که هر خانمی باید هنگام استفاده از عطر و ادکلن زنانه اصل به یاد داشته باشد. قبل از زدن عطر بدن خود را کاملا خشک کنید سپس آن را روی لباس خود اسپری کنید. اگر بلافاصله بعد از دوش گرفتن از عطر استفاده شود بهترین اثر را دارد، زیرا پوست شما شسته شده و آماده جذب است هنگام استفاده از عطر، چند نکته کلیدی را در بدن خود ، مانند پشت گردن، مچ دست، بین بازو به خاطر بسپارید.

قبل از زدن عطر و ادکلن، پوست خود را مرطوب کنید، از ژل روغنی در نقطه خاصی استفاده کنید تا ادکلن شما ماندگاری بیشتری داشته باشد. عطر خود را از فاصله 18 سانتی متری اسپری کنید. برای ماندگاری بیشتر ادکلن زنانه زیاد اسپری نکنید، ممکن است باعث سردرد شما شود. از عطر خود دو بار در روز استفاده کنید تا عطر در طول روز ثابت بماند و عطر خود را با دستمال مرطوب پاک کنید. عطر های مختلف را در کنار هم قرار دهید تا بوی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.برای اطلاع از قیمت ادکلن زنانه میتونید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید