روش های تشخیص ادکلن اصل از تقلبی
30
45

روش های تشخیص ادکلن اصل از تقلبی⭐️ادکلن اصل مردانه⭐️ادکلن زنانه اصل

چگونه بفهمیم  ادکلن اصل است؟ اگر این سوال شما را آزار می دهد، تمام پاسخ ها را از راهنمای عطر ما دریافت خواهید کرد. برای خرید عطر های کلاسیک برای خود یا شاید هدیه به عزیزانتان؟ آیا از ادکلن های تکراری که با تعداد زیاد به بازار هجوم آورده اند و به راحتی قابل تشخیص نیستند، آگاه هستید. پس چگونه متوجه شویم که ادکلن اصل است؟
 از بررسی بارکد اصالت عطر تا بررسی طراحی، ما تمام راه‌ های شناسایی ادکلن اصلی و ادکلن تقلبی را فهرست می‌ کنیم. ما به طور خاص موارد زیر را پوشش می دهیم:

9 روش تشخیص ادکلن اصل از ادکلن تقلبی

ادکلن اصل در مقابل تقلبی همیشه موضوع داغی برای بحث است. اگر می‌خواهید به این سوال پاسخ دهید که چگونه می‌ توان اصل بودن عطر را بررسی کرد، 10 نکته زیر را مرور کنید.

1. بارکد و شماره سریال اصالت ادلکن اصل را بررسی کنید.

ادلکن اصل دارای شماره سریال و بارکد در انتهای جعبه و همچنین روی بطری عطر خواهند بود. در ادکلن های تقلبی گواهی مشابهی دریافت نخواهید کرد. بررسی بارکد ادکلن اصل اولین کاری است که پس از خرید یک عطر جدید باید انجام دهید. عطر تقلبی شماره سریال نخواهد داشت.

لطفاً توجه داشته باشید که شماره سریال باید روی جعبه و روی بطری وجود داشته باشد و باید مطابقت داشته باشد. مطمئن شوید که شماره سریال روی جعبه چسبانده نشده باشد زیرا ممکن است به یک ادکلن تقلبی اشاره داشته باشد. حتما به قیمت ادکلن اصل روی شیشه ای ادکلن توجه کنید.

همیشه قبل از خرید ادکلن اصل، کد دسته ای ادکلن را بررسی کنید. همچنین می توانید کد تاریخ تولید را که روی جعبه چاپ می شود را بررسی کنید تا اصالت عطر را بررسی کنید. بنابراین هنگامی که یک عطر جدید دریافت کردید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که بارکد اصالت عطر اصل را بررسی کنید.

2. طراحی شیشه ای ادکلن اصل بررسی کنید

برای جلوگیری از برخی مشکلات قانونی، تولیدکنندگان تکراری عطرها تغییر جزئی در بسته بندی، طرح یا فونت عطر اضافه می کنند. همیشه قبل از خرید در مورد عطرها و ظاهر آن تحقیق کنید. ابتدا بطری و طراحی آن را بررسی کنید، زیرا به شما کمک می کند تا اصل بودن عطر اصل را بررسی کنید.

3. به پایان محصول توجه کنید

اگر می خواهید اصالت عطر اصل را بررسی کنید، پس به پایان عطر توجه کنید. محصولات تقلبی همیشه فاقد اتمام هستند. یا ظرف شیشه ای بیش از حد زبر خواهد بود، یا فونت ها و کاراکترها خراشیده می شوند، کیفیت کهنه و نامرغوب دارند. آنهایی که واقعی هستند ظاهری صاف و لبه دار دارند.

4. بسته بندی ادکلن اصل یکی دیگر از عوامل اصلی تمایز و فرق گذارست

ادکلن اورجینال دارای سلفون شفافی هستند که دور جعبه آن پیچیده شده است. در حالی که عطرهای تقلبی چنین پوششی ندارند. بسته بندی سلفون شفاف نقش مهمی در تشخیص واقعی از تقلبی ایفا می کند زیرا اصالت سازنده را نشان می دهد.
اگر می خواهید اصل بودن عطر را بررسی کنید، به بسته بندی آن توجه کنید. این بررسی عطر می تواند به شما کمک کند تا عطر تقلبی را سریع تشخیص دهید.

5.ادکلن تقلبی املای نادرستی دارند

در ادکلن تقلبی، شانس زیادی برای شما وجود دارد که اشتباهات املایی را تشخیص دهید، آنها می توانند یک تغییر کوچک از E یا A یا هر حرف دیگری باشند که ممکن است در نگاه اول قابل مشاهده نباشند اما با مشاهدات خوب می توانید به راحتی تشخیص دهید. می خواهید بدانید چگونه می توانید اصل بودن عطر را بررسی کنید، سپس همیشه املای آن را بررسی کنید.

6. ادکلن اصل در داخل جعبه از مقوا استفاده میکند

ادکلن اورجینال همیشه و همیشه یک مقوا در داخل جعبه دارند که در هنگام جابجایی به بطری آسیب وارد نمی کند. جعلی ها هرگز روی چنین جزئیاتی تمرکز نمی کنند.

7. رنگ ادکن اصل را بررسی کنید

هر چقدر هم خوب کپی کنید، جعلی ها هرگز نمی توانند دقیقاً نسخه اصلی را تکرار کنند. رنگ ادکلن یک شاخص بزرگ است. در مقایسه با واقعی یا خیلی روشن یا خیلی تاریک خواهد بود.

8. عطر همیشه متفاوت خواهد بود

تشخیص این یکی آسان تر خواهد بود زیرا تفاوت رایحه می تواند اولین موردی باشد که بین تقلبی و واقعی تشخیص داده می شود. همیشه از یک آزمایشگر بخواهید تا تفاوت را تشخیص دهد.

9. کیفیت درب بطری ادکلن اصل مهم است

درب بطری ادکلن اصل نقش بسزایی در شناسایی دارد. عطر های واقعی یک کلاه محکم و با کیفیت با مهر و موم خوب دارند در حالی که ادکلن تقلبی به راحتی شکسته می شوند و کیفیت پایینی دارند.

سوالات متداول در مورد ادکلن

چگونه می توان تشخیص داد که عطر تقلبی است؟

برای بررسی اصالت ادکلن اصل، همیشه بررسی های مهم زیر را انجام دهید:
• بارکد و شماره سریال اصالت ادکلن را بررسی کنید.
• طرح را بررسی کنید.
• رنگ و بسته بندی را بررسی کنید.
• عطر را بررسی کنید.

چگونه بارکد اصالت ادکلن اصل را بررسی کنیم؟

بررسی بارکد ادکلن اصل اولین کاری است که باید بعد از خرید یک ادکلن جدید انجام دهید. بسته بندی جعبه عطر را بررسی کنید و باید بتوانید بارکد را ببینید. عطرهای تقلبی معمولاً بارکد ندارند.

علاوه بر این، ادکلن اصل دارای شماره سریال هستند که هم روی بطری و هم روی جعبه عطر موجود است. عطر های تقلبی ممکن است هم روی جعبه و هم روی بطری آن شماره سریال نداشته باشند. بررسی بارکد عطر همراه با بررسی شماره سریال اولین کاری است که پس از خرید یک عطر جدید باید انجام دهید.

ادکلن مردانه اصل

امروزه اهمیت خرید ادکلن مردانه اصل بسیار افزایش یافته و با توجه به گستردگی سلیقه های آقایانی که از این محصولات استفاده می کنند، رایحه های مختلفی نیز به بازار عرضه می شود. البته بهترین عطر مردانه برای هر فرد متفاوت می باشد. فاکتورهای زیادی برای انتخاب و خرید ادکلن مردانه با ماندگاری بالا وجود دارد. سن و سال افراد، شخصیت و نوع شغل آقایان و محیط استفاده از عطر، فاکتورهایی مهم و مورد توجه هنگام خرید اینترنتی ادکلن مردانه می باشد. در کنار این فاکتورها، توجه به قیمت عطر مردانه نیز ممکن است معیار مهمی برای برخی افراد باشد.

خرید ادکلن مردانه

هنگام خرید آنلاین عطر مردانه خوشبو باید به توضیحات مربوط به نت، رایحه و غلظت عطر توجه کرد. عطرها دارای روایح مختلفی هستند. مثل تلخ، شیرین، سرد، گرم و… اینکه شما در چه شرایط آب و هوایی به سر می برید و چه طبعی دارید، در انتخاب و خرید عطر مردانه تاثیرگذار است. شرکت های معتبری در سرتاسر دنیا نسبت به راه اندازی لاین عطر و ادکلن برای برند خود اقدام کرده اند. جالب است بدانید عطر و ادکلن های مردانه تولید شده توسط برندهای برتر این صنعت، به سبب نت ها و یا ترکیبات مورد استفاده، عموما به مردان ابهت و قدرت می‌ بخشند.

و اما مهترین دغدغه هنگام خرید عطر مردانه یا زنانه، اصل و اورجینال بودن محصول است. متاسفانه تعداد عطر و ادکلن های تقلبی و بی ارزش، در بازار افزايش پيدا کرده و رايحه غير واقعی، ماندگاری پایین و تاثیر منفی روی پوست و سلامتی از عوارض استفاده از عطر و ادکلن هایی هستند که به صورت غير اورجينال تولید می شوند. بنابراین هنگام خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه دقت کافی داشته باشید و از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

 آیا ادکلن منقضی می شود؟

بله، عطرها تاریخ انقضا دارند. رنگ عطر با انقضای آن تغییر می کند، بنابراین می توانید به راحتی آن را تشخیص دهید. شما همچنین می توانید با توجه به تغییر رایحه آن متوجه شوید.

استفاده از ادکلن تاریخ مصرف گذشته چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که از عطر تاریخ مصرف گذشته استفاده می شود، ممکن است پوستی تحریک شده و بوی نامطبوعی داشته باشید. این اتفاق می افتد زیرا ترکیب شیمیایی عطر معمولاً پس از انقضای آن تغییر می کند. بنابراین همیشه تاریخ تولید را بررسی کرده و تاریخ انقضا را تأیید کنید. همچنین، حتما یک عطر اصلی انتخاب کنید.

ادکلن در مقابل عطر،تفاوت چیست؟

تفاوت بین ادکلن و عطر فقط در غلظت روغن است. غلظت روغن یک عطر نسبتاً بالاتر است و معمولاً بین 15 تا 30 درصد متغیر است، در حالی که غلظت روغن در ادکلن بسیار کمتر است و معمولاً بین 2 تا 5 درصد متغیر است.

ادکلن زنانه اصل

عطر و ادکلن زنانه مخاطبان بسیاری دارند چرا که حتی ساده ترین بانو و دختر نیز همواره باید خود را بیاراید و خوشبو باشد، یعنی از یک زن یا یک دختر غیر از این انتظار نمی رود، نه اینکه وظیفه داشته باشد همیشه معطر باشد بلکه جنس زن و دختر مانند گل است اگر به خودش نرسد پژمرده می شود و دلش می میرد. جهت خرید عطر زنانه اصل یا خرید ادکلن زنانه اصل کافیست در سایت ما به بخش عطر و ادکلن وارد شوید و گزینه مورد نظر خود را در بستری امن خریداری نمایید.

عطر و ادکلن زنانه همانند نوع مردانه نیست که تند و تیز باشد حتی اگر همنام باشند. رایحه های زنانه همیشه ملایم است تا با روح لطیفش همراه باشد. حتی فردی که به باشگاه می رود و یک ورزشکار رزمی است هنگامیکه به کیف خودش رجوع می کند تا از خوشبو کننده استفاده نماید قطعا بویی را حس خواهید که اصالتا زنانه است.

قیمت ادکلن زنانه

فرقی نمی کند در چه سمتی یا چه شغلی باشید شما در هر لحظه که اراده کنید می توانید از فروشگاه های نزدیک محل کارتان یا منزلتان اقدام به خرید عطر زنانه اصل یا ادکلن زنانه اصل نمایید. اگر برای شما میزان باقی ماندن عطر اهمیت دارد باید حتما از محصولاتی که اورجینال هستند استفاده نمایید.برای اطلاع دقیق از قیمت ادکلن زنانه میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از قیمت دقیق ادکلن ها با خبر شوید.

 چگونه بفهمیم ادکلن تقلبی است؟

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه ادکلن تقلبی را تشخیص دهید، پس توجه داشته باشید که بررسی‌ های اصالتی که برای بررسی ادکلن اصل در مقابل تقلبی باید انجام دهید مشابه مواردی است که برای بررسی عطر واقعی در مقابل عطر تقلبی انجام می‌دهید.

حتما بارکد عطر اصل، شماره سریال و بررسی بطری و بسته بندی را بررسی کنید. دهانه بطری، رنگ و رایحه عطر را بررسی کنید تا مطمئن شوید. همچنین بسته بندی را از داخل مشاهده کنید. اگر داخل جعبه چسب زیادی وجود داشته باشد، احتمالاً عطر تقلبی دارید.

ماندگاری ادکلن اصل چقدر است؟

معمولا ماندگاری یک عطر ۲ تا ۵ سال است. مدت زمان دقیق ماندگاری عطر به ترکیب شیمیایی آن بستگی دارد. برای به حداکثر رساندن مدت زمان، باید عطر را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

 آیا قبل از استفاده باید ادکلن را تکان داد؟

قبل از استفاده از عطر نیازی به تکان دادن آن ندارید. تکان دادن واقعی بطری می تواند شانس شکستن بطری را افزایش دهد. همچنین تکان دادن آن می تواند احتمال ورود هوا به داخل بطری را افزایش دهد پس در نتیجه احتمال خرابی آن را کاهش دهد.

 چگونه با بارکد اصل بودن عطر را بررسی کنیم؟

بعید است که عطر تقلبی دارای بارکد و شماره سریال باشد که هم در بالای جعبه و هم در داخل بطری وجود داشته باشد. همچنین، باید مطمئن شوید که بارکد یا شماره سریال چسبانده نشده باشد، بلکه به طور طبیعی روی جلد بطری چاپ شده باشد.علاوه بر بارکد، باید به طراحی، عطر و بسته بندی بطری شیشه ای نیز توجه ویژه ای داشت، زیرا این موارد می توانند به راحتی عطر تقلبی را شناسایی کنند.

عطر تستر چیست؟

یک عطر تستر از نظر ترکیب شبیه به عطر اصلی است. این عطر با عطر معمولی متفاوت است، زیرا معمولاً در اندازه های کوچکتر متفاوت است، بسته بندی آن متفاوت است و گاهی اوقات بدون درپوش عرضه می شود. با این حال، آنها از نظر ترکیب به اندازه عطر اصلی معتبر هستند.

 آیا ادکلن آمازون تقلبی است؟

از آنجایی که آمازون بازاری است که توسط فروشندگان هدایت می شود، همیشه شانس دریافت عطر تقلبی وجود دارد. برای به حداقل رساندن شانس، همیشه بهتر است مستقیماً از برند خریداری کنید. اگر می‌خواهید از آمازون خرید کنید، حتماً رتبه‌بندی‌ها و نظرات فروشنده را بررسی کنید زیرا این کار شانس شما را برای دریافت عطر تقلبی کاهش می‌دهد.

 چگونه بفهمیم تستر عطر اصل است؟

قیمت و بسته بندی عطر های تستر تقلبی و اورجینال بسیار مشابه است. با این حال، یک عطر تستر تقلبی معمولاً شماره کد دسته ای را در پایین جعبه ندارد. علاوه بر این، از نظر افشانک بطری، عطر تستر اصلی سطحی براق دارد در حالی که عطر تستر تقلبی افشانک تار دارد.

حالا تفاوت رایحه واقعی و تقلبی را می دانید! عطر خود را با اطمینان خرید کنید و اجازه ندهید کسی شما را فریب دهد! واقعیت را در هر زمان بپاشید!