بهترین ادکلن های زنانه برای فصل تابستان
30
45

بهترین ادکلن های زنانه برای فصل تابستان⭐️ادکلن زنانه اصل

تابستان فصل محبوبی است که مزارع گل‌ های معطر، چمن‌های تازه کوتاه شده، سواحل شنی گرم و هوای تازه اقیانوس را تداعی می‌کند و گرما رایحه مست کننده‌ شان را به همراه دارد. تغییر فصل یعنی تغییر رایحه.در حالت ایده‌آل، ادکلن اصل که به خوبی از روز به عصر منتقل می‌شود. استفاده از رایحه، راه عالی برای یادآوری خاطرات است. خرید ادکلن اصل در زمانی که خوشحال هستید و شروع به استفاده از آن می کنید، هر بار که آن را اسپری می کنید، خاطرات خوشی را برای شما تداعی می کند زیرا رایحه با ذخیره آن در حافظه بلند مدت و حفظ ارتباطات قوی حافظه عاطفی مغز را آگاه می کند.در اینجا انتخاب های ما برای عطرهای تابستانی عالی است.قیمت ادکلن اصل  رو میتونید با کارشناسان گل نسیم تماس بگیرید.

ادکلن زنانه کرید لاو این وایت فور سامر

ادکلن زنانه کرید لاو این وایت فور سامر

این عطر زنانه با نت های زیبای رز بلغاری، ترنج کالابریایی و ماگنولیا شیرین آغاز می شود. در دل، دسته گلی معطر از زنبق فلورانسی،برنج و چوب سدر ویرجینیا. این رایحه با رگه های گرم عنبر،چوب صندل، سیب شیرین و یاس به پایان می رسد. رایحه ای که عطر بازان را به ریورای فرانسوی می برد، جایی که اکسسوری های سفید شیک، امواج تندو تعطیلات طولانی سلطنت می کنند. زنبق و سدر مانند رنگ های درخشان بازتاب اقیانوس، در دل این رایحه آرام می درخشند.

عطر زنانه شنل گابریل

عطر زنانه شنل گابریل

رایحه شیک زنانه از گل های با رایحه خیلی شیرین باشد. این عطر گلی، بر پایه دسته گلی از 4 گل سفید ساخته شده است. قلب خامه ای و مملو از عطر یاسمین اسرارآمیز که با نت های سبز میوه ای یلانگ یلانگ و شکوفه های پرتقال تازه و درخشان می درخشد و نگاهی اجمالی از گل گراسه را نمایان می کند.برای خرید ادکلن اصل  باید از سایت های معتبر که در صفحه اول گوگل هستید،دیدن کنید.

ادکلن زنانه گرلن شالیمار سافل د پارفوم

ادکلن زنانه گرلن شالیمار سافل د پارفوم

رایحه ای لذت بخش گلی که با رایحه شرقی ترکیب شده است، رایحه ای شاداب، درخشان و دلپذیر است. شالیمار سافل د پارفوم رایحه ای متشکل از رایحه مرکباتی سبک مانند ترنج، لیمو و ماندارین است. در قلب نورانی آن یک بغل یاس سامباک هندی است که با آب شکوفه های پرتقال بی سابقه ترکیب شده است. عمق عطر از وانیل هند و تاهیتی می آید، بطوریکه حس لطیف، و دوز سخاوتمندانه مشک سفید به آن ویژگی های اعتیاد آور و پیله آور می دهد.

ادکلن زنانه اصل تام فورد ولوت ارکید

ادکلن زنانه تام فورد ولوت ارکید

ادکلن اصل زنانه داغ ارکیده مخملی یک گل شرقی اغوا کننده و فوق العاده زنانه است که تکامل یافته ارکیده سیاه تام فورد است. این عطر مملو از نت‌های جذاب مرکبات خنک، گلبرگ‌های دراماتیک، عسل و رام است.

ادکلن زنانه آن جاردین سور له نیل

ادکلن زنانه کرید لاو این وایت فور سامر

در فضای باز باغی در یک بطری که با رایحه های گیاهی، آب و ماسه ترکیب شده است. عطری پر از زندگی، سخاوت و درخشش است، جایی که رایحه های انبه سبز، شکوفه های نیلوفر آبی با رایحه بخور و چوب چنار ترکیب می شوند تا عطری جذاب و با پیچیدگی را خلق کنند.

ادکلن زنانه بای کیلیان

ادکلن زنانه بای کیلیان

رگه‌های دلربا این عطر با ورقه‌ های ظریف طلا،بازی بین نور و سایه را در خود تداعی می‌کند، چون در عالم هنر نقاشی مورد ستایش قرار می‌گیرد. این هنر تماشایی به شکل عطر است که بیانگر روشنایی و نور است. در قلب آن گل رز است، تمام جنبه های عطری آن، با وانیل تقویت شده و توسط یک مولکول منحصر به فرد مانند گیاه پاتچولی، آکیگالاوود، تزئین شده است.

عطر زنانه آنیک گوتال له چورفیل

عطر زنانه آنیک گوتال له چورفیل

این ادکلن زنانه تداعی کننده روز های تابستان، رویایی از پیچ امین الدوله که آلاچیق انگور را می پوشانند تا طاقی از گل های سفید را خلق کند، که با آغوشی از انوار خورشید از دل آن عبور کند و عطر لطیفی از عسل را به بیرون تراوش کند.

ادکلن زنانه کارتیه مدل La Panthere

ادکلن زنانه کارتیه مدل La Panthere

ادکلن بی پروای زنانه، رایحه ی گلی و وحشی، از گل ها با گاردنیا حساس، لطیف و مشک مخملی نرم دارد. داخل بطری، مجسمه‌ای یک پلنگ باشکوه و جذاب را به تصویر می‌کشد که مناسب با بیشترین الهام از جواهرات از عطرهای Cartier است، بطری ادکلن La Panthère طرح خود را از حلقه نمادین سر پلنگ استاد جواهرساز گرفته است.

عطر زنانه دیور دیوریسیمو

عطر زنانه دیور دیوریسیمو

فریبا، جذاب، گیرا، هوس انگیز، اغواکننده، فریبنده، تطمیع کننده، وسوسه انگیز، افسونگر، گل مورد علاقه دیور، زنبق دره، با افزودن رایحه مشک و یاس، یک ادو پرفیوم زنانه متمایز را تشکیل می‌دهد، تجلی از ادو تویلت اصلی Diorissimo که دارای ترکیبی غنی تر، عمیق تر و شدیدتر است، با رگه ی قلبی نافذ تر از گل یاس، یک عطر واقعا زیبا است.

ادکلن زنانه نابل رز افغانستان (رز نجیب افغانستان)

ادکلن زنانه نابل رز افغانستان (رز نجیب افغانستان)

عطر ادویه ای تازه، نچرال و باشکوه، رز نوبل افغانستان مخملی، لایه لایه و به زیبایی متعادل با عمق زیاد است و شما را با رگه های آبدار ترنج، لیمو سیسیلی، در قلب گلی از باغ شکوفه های رز اتو، گاردنیا و شمعدانی غوطه ور می کند. در نهایت با رایحه گل صد تومانی، فریزیا با نت های چوبی میخک، فلفل صورتی و چوب تالبوت این عطر به اوج خود می رسد.