نحوی استفاده از ماسک LED
30
45

نحوی استفاده از ماسک LED

امروزه استفاده از ماسک های LED مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این نوع ماسک با عملکرد خود باعث تولید کلاژن در پوست می شوند، کلاژن در واقع یک نوع پروتئین است که در تقویت پوست به افراد کمک می کند.

در گذر زمان میزان تولید این نوع پروتئین در بدن کاهش می یابد، در نتیجه اثرات پیری و چین و چروک در پوست ایجاد می شود. استفاده از ماسک های LED به عنوان یک روش نور درمانی می تواند با نفوذ به عمق پوست در جوانسازی پوست به شما عزیزان کمک کند. با این که با استفاده از این روش درمانی می توانید بسیاری از مشکلات پوستی خود را برطرف کنید، برای جلوگیری از پیری و افتادگی پوست روش های درمانی دیگر از جمله ماساژ پوست نیز وجود دارد.

انجام تکنیک های مختلف ماساژ در بازه زمانی مشخص می تواند در جلوگیری از افتادگی پوست نیز به شما عزیزان کمک شایانی کند. نور درمانی و انواع تکنیک های ماساژ اصولا در سالن های زیبایی انجام می شود، برای انجام ماساژ و یا استفاده از روش های نور درمانی بهتر است به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

ماسک ال ای دی

میزان نور ماسک های LED را می توان به راحتی تنظیم کرد و شدت آن را کم و یا زیاد کرد. این ماسک همچنین می تواند در تقویت عضلات صورت به شما عزیزان کمک کند. ماسک LED می توانند خون رسانی را در پوست افزایش داده و از پیری پوست جلوگیری کنند. با کمک این روش درمانی می توان جوش ها را به طور کامل از پوست، پاک کرد. با وجود طیف گسترده ای از ماسک های LED در بازار در هنگام خرید آن ها بهتر است به طول موج، عملکرد، قیمت، زمان استفاده و سایر موارد دیگر توجه کنید.

کاربرد رنگهای ماسک ال ای دی

چشم انسان تنها قادر به دیدن رنگ هایی در طول موج بین 380 تا 750 نانومتر است. انواع رنگ ها در طول موج های مختلف می توانند در پوست تاثیرات متفاوتی بگذارند. سرعت فرآیند ترمیم بافت های پوست بسته به طول موج نورهای مختلف، متفاوت است. این نوع ماسک از 7 نوع رنگ با طول موج های متفاوت، استفاده می کند. در جدول زیر انواع رنگ های به کار رفته در ماسک های LED و مشخصات هر کدام را می توانید مشاهده کنید.