خوشبوترین ادکلن های مردانه در دنیا
30
45

خوشبوترین ادکلن های مردانه در دنیا با خط بوی بالا⭐️ قیمت مناسب

در این مقاله قصد داریم تا 25 ادکلن مردانه را که رایحه ای بسیار دلپذیری را به افراد می بخشد و از جمله پر طرفدارترین ادکلن های مردانه به شمار می روند را معرفی نماییم. تعدادی از این انواع ادکلن ها ممکن است حتی یک دهه از تاریخ ساخت آن ها گذشته باشد ولی باید متذکر شویم که این ها پر طرفدارترین ادکلن های مردانه روز جهان به شمار می روند.

 بهترین ادکلن مردانه در دنیا با رایحه های مختلف

1- ادکلن مردانه تنباکو از شرکت تام فورد

عود تنباکو یک عطر و رایحه ماندگار در خاطره و بسیار اعتیاد آور است. رایحه این عطر از یک نوع چوب عود بسیار گران بها ساخته شده و دارای خصوصیات عطری مشابه عطر تنباکو می باشد. غیر از این دو خصوصیت عود و تنباکو بودن، رایحه مورد نظر از ترکیبی از عطر های اسطوخودوس، گیشنیز، لیمو و موارد خوشبوی دیگری تشکیل شده است. قیمت این عطر 360 دلار می باشد.

2- ادکلن مردانه سووژ از شرکت دیور (Dior)

نام و برند دیور هیچ نیازی به معرفی ندارد، ادکلن سووژ دیور رایحه ای است که واقعا قلب را به طپش در می آورد. زمانی که شما این ادکلن مردانه را احساس می کنید به یاد آسمان آبی و استشمام اوزون آن می افتید. به شما احساس پرواز کردن بر روی نمایی از دشت و صحرایی بسیار زیبا و پر از سنگ های رنگی را می بخشد. بدون شک این عطر مردانه است و رایحه ای مردانه را به فرد می بخشد. این عطر سرشار از تازگی بوده و در کنار عطرهایی همچون رژیو برگامو و یا هارت واقعا از درجه یک ترین انواع عطر های مردانه ای است که به وسیله شرکت دیور به بازار معرفی شده است. سال ساخت این عطر 2015 بوده و قیمت آن چیزی در حدود 155 دلار می باشد.

3- ادکلن مردانه عنبرنویی از شرکت کریستین دیور

کریستین دیور یک ادکلن مردانه بسیار منحصر به فرد دیگر را نیز به بازار معرفی کرده است، و نام آن عنبرنویی می باشد که رایحه ای بسیار تحریک کننده بوده و تقریبا هیچ عطری مشابه آن را شما تاکنون استشمام نکرده اید. شرکت دیور برای ساخت این عطر از مواد بسیار خاصی استفاده کرده و نوع ترکیب آن ها به صورتی است که یک رایحه بی همتا و اختصاصی را به وجود آورده است. برخی این نوع عطر را جزو زیر شاخه های عطرهای برگامو تعیین کرده و آن را از نوعی از عنبر مخصوص که در زلاند نو می روید گرفته اند. عطر این نوع از عنبر تا حدود زیادی به رز دمشقی و یا رز هایی که در کشورهای ترکیه می رویند شباهت دارد. این عطر در سال 2009 برای نخستین بار به بازار معرفی شده و قیمتی در حدود 165 دلار دارد.

4- ادکلن مردانه آکوا دی جیو از شرکت جورجیو آرمانی

آکوآ دیژیو یک عطر تمیز، با ماندگاری بسیار بالا، جذاب و خاص می باشد که نخستین بار از سوی شرکت معتبر آرمانی تحت عنوان ساحل رویایی پانتلری ایتالیا معرفی شد. استشمام این عطر مردانه ناخود آگاه شما را به یاد سواحل بهشت گون مدیترانه می اندازد، انگار که بطری این عطر را در سواحل مدیترانه پر کرده و میلیون ها کیلومتر با خود این طرف و آن طرف برده اند. در حال حاضر این نوع عطر خود استاندارد طلایی از سطح ثروت مردی که از آن استفاده می کند می باشد. نخستین بار این ادکلن در سال 1996 به بازار معرفی شد و قیمت حال حاضر آن 115 دلار می باشد.

5- ادکلن مردانه بلو شنل

یک ادکلن مردانه تمیز، تازه و ایجاد کننده حسی بسیار خاص می باشد. عطر بلو شنل یک عطر مردانه با کلاسی خاص است. رایحه این عطر با خود ظرافت و زیبایی را در کنار یکدیگر ارائه می دهد. زمانی که شما از آن استفاده می کنید، انگار سطح زندگی خود را بیشتر از آن چیزی که هست به دیگران معرفی می نمایید. رایحه این عطر ترکیبی از لیمو، فلفل صورتی، انگور و چندین ترکیب دیگر طبیعی می باشد. این عطر در سال 2010 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 80 دلار را دارا می باشد.

6-ادکلن مردانه اونتوس تولید شرکت کرید

رایحه و عطر اونتوس یکی از پر طرفدارترین عطرهای مردانه است که مورد پسند زنان قرار می گیرد. این عطر یک رایحه بسیار دراماتیک بوده و یادآور امپراطور های باستانی می باشد. نشان دهنده قدرت بوده و همیشه به فرد جلوه موفقی را می بخشد. این رایحه، یک رایحه پیچیده بوده و فرد را به یاد دوران موفق زندگی اش خواهد انداخت. این عطر از میوه ها گرفته شده و ترکیبی از عطرهای برگامو، برگ های توت سیاه، سیب، آناناس، پینک بری، و مواردی دیگر خواهد بود، البته عطر وانیل و عنبر جزو اساسی از این عطر می باشد. این عطر در سال 2010 به بازار معرفی شده و قیمتی بسیار گزاف دارد. قیمت این عطر چیزی بیشتر از 370 دلار می باشد.

7- عطر مردانه آرتیسان تولید شرکت جان وارواتوس

عطر آرتیسان یکی از زیباترین شیشه های ادکلن ها را دارا است. یک عطر بسیار جذاب با رایحه لیمو و گیاهان معطر. ظرف بسیار زیبای این عطر از ترکیبی از الیاف های چوبی و حصیری است که به زیبایی در اطراف بطری بافته شده و یک استایل بسیار زیبا را به ظرف این عطر می بخشد. رایحه این عطر ترکیبی از گیاهان سیسیلی بوده که با آویشن، ماندری، و بسیاری دیگر از گیاهان معطر ساخته شده است. این ادکلن نخستین بار در سال 2009 به بازار معرفی شده و قیمتی در حدود 45 دلار را دارا می باشد.

8- عطر مردانه پوق ان اوم (در زبان فرانسوی به معنی برای مردان) تولید شرکت بوتگا ونتا

 

عطر پپوق ان اوم یکی از عطرهای بسیار لاکچری است که از جمله نخستین انتخاب های مردان به شمار می رود. این عطر را باید یکی از پر فروش ترین انواع عطرهای مردانه در سرتاسر جهان معرفی کرد. معمولا ادکلن مردانه ی است که به دلیل داشتن قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا از سوی هر کسی و هر فروشنده ای به مشتریان معرفی می شود. این عطر نخستین بار در سال 2013 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 90 دلار را دارا می باشد.

9- عطر و ادکلن آرامیس تولید شرکت آرامیس

این عطر و ادکلن یکی از پر طرفدارترین عطرها با ظرفی بسیار زیبا می باشد. و نمادی از موسیقی جاز است. عطر آرامیس معمولا از جمله انتخاب های مردان جوان بوده و از نمادهای سنین جوانی به شمار می رود، سال ها است این عطر در بازار وجود داشته و از جمله یکی از عطرهایی است که همچنان در دوران مدرن نیز دارای طرفدار است. این عطر دارای بوی تندی از ترکیبی از چوب و چرم می باشد. شما می توانید در عطر آن ترکیبی از عطر هایی که از برگ های معطر گرفته شده است را نیز استشمام نمایید. این عطر نخستین بار در سال 1965 به بازار معرفی شده و قیمتی در حدود 36 دلار را دارا ست.

10- عطر نواق اکستریم تولید شرکت تام فورد

شرکت تام فورد یکی دیگر از بهترین عطرهای مردانه خود را نیز به بازار معرفی کرده است، نام این عطر نواق اکستریم است. این عطر ترکیبی از عطرهای ماندارین، نرولی زعفران، جوز هندی، هل و بسیاری دیگر از گیاهان معطر ساخته شده است. رایحه این عطر رایحه ای بسیار جذاب و دارای تیرگی اسرار آمیز است. این عطر در سال 2015 به بازار معرفی شده و قیمتی در حدود 250 دلار را دارا است.

11- ادکلن چیک چرم (colonia leather) تولید آکوا دی پارما

این ادکلن بسیار خوشبو ترکیبی است از عطر لیموی تازه به همراه عطری که شما از چرم معطر احساس می نمایید. کلونیا لدر یک عطر لاکچری ایتالیایی و از ناب ترین آن ها می باشد. این عطر مردانه عطری بسیار ممتاز و برای خود استایلی به شمار می رود. تنها کافی است تا نگاهی به ترکیب بوهای آن انداخته تا خودتان اعتراف نمایید که این عطر یک پدیده به شمار می رود: لیموی سیسیلی، پرتقال ایتالیایی، تمشک، هونی ساکل (honey suckle)، عطر گل رز، چرم، عطر درخت سدر، عطر درخت غاش، عطر چوب درخت توس، عطر چوب درخت گایاک و لاپدوم (labdaum). این عطر در سال 2014 ساخته شده و قیمتی بیش از 270 دلار دارد.

12- ادلکن مردانه ژان پل گوتیه تولید شرکت ژان پل گوتیه

  حرف انگلیسی اختصاری AKA مخففی است از واژه (man in the can) این نام از شیشه بسیار خاص و زیبای این عطر گرفته شده است. این ادکلن مخصوص مردان بوده و بوی آن در واقع خود نوعی گیاه شناسی است. رایحه این عطر تیرگی خاصی داشته به همین خاطر خود شما را با خود به پرواز در می آورد ولی در کل دارای نکات خاصی به غیر از بوی گیاهان نیز می باشد. این عطر در سال 1995 ساخته شده و قیمتی در حدود 63 دلار دارد.

13- ادکلن ایو سن لورن لهوم اولتایم تولید شرکت ایو سن لورن

  یک بو و رایحه بسیار درخشان که واقعا جذابیت بسیار زیادی را در هنگام منتشر شدن در فضا با خود به همراه می آورد. این رایحه بویی تازه و مدرن داشته و همواره شما را تشویق به همراهی با خود می نماید، مثل هر چیز ساخته شده شاهکاری از این دست. ترکیب بسیار معطر و رایحه گرم آن به حدی است که شما احساس می کنید در حال دست زدن به چوب درختان معطر می باشید. این عطر در سال 2016 ساخته شده و قیمتی در حدود 150 دلار دارد.

14- عطر مردانه مستر باربری تولید شرکت باربری (burberry)

ادکلن مردانه مستر باربری واقعا رایحه تیره ای را به همراه می آورد. این عطر مردانه عطری بسیار کلاسیک بوده و هیچ گاه به زمان وابسته نیست و همواره تازه به نظر می رسد. این عطر گرم و جذاب به فرد اعتماد به نفس بسیار زیادی می بخشد. این عطر در سال 2016 ساخته شده و قیمتی در حدود 54 دلار دارد.

15- ادکلن مردانه اومو (uomo) تولید شرکت ولنتینو

عطری است که شیشه ای بسیار جذاب و زیبا داشته و همواره کلاسیک به نظر خواهد رسید. این عطر مردانه جذاب ترکیبی است از عظمت ساده و اشراف زادگی مدرن. بوی عنبر و مرتی (myrtle) که از آن ساطع می گردد، شما را یاد چرم و سدر می اندازد. این عطر در سال 2014 ساخته شده و قیمتی در حدود 103 دلار دارد.

16- ادکلن مردانه لودیسی (leau dissey) تولید شرکت ایسی میاکه

این عطر مردانه به وسیله عطر دیوانه کننده لیمو در ترکیب با چاشنی های غذایی خود معروف است، عطر های میاکه که مخصوص مردان ساخته می شوند معمولا نوعی از عطر می باشند که همیشه در خاطرات باقی خواهند ماند. همیشه به یاد داشته باشید که در صورتی که این عطر را استفاده کرده باشید برای خانم ها خودنمایی کنید که چه عطری زده اید، خودشان خود به خود از شما خواهند پرسید که این چه عطری است. این عطر در سال 1994 به بازار معرفی شده و قیمت آن بیش از 64 دلار می باشد.

17- عطر ادکلن مردانه سی کی وان (CK 1 OME) تولید شرکت کلوین کلاین

عطر مردانه سی کی وان یکی از ادکلن های مردانه بسیار درجه یک می باشد که دارای بطری مخصوص و منحصر به فرد است. حتی قبل از اینکه در ظرف آن را باز کنید و بخواهید از آن استفاده کنید نیز خود شکل ظرف گویای لطافت و ظرافت و خلوص و پاکی و در حقیقت اصالت این ادکلن می باشد. این عطر در سال 1994 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 30 دلار دارد.

18-ادکلن مونت بلنک لجند مردانه اصل تولید شرکت ادکلن سازی مونت بلانک

این عطر دیگر در ظرف های عالی شبیه خودکار گذشته خود به بازار ارائه نمی شود. مونت بلانک در این ظرف های جدید از سال 2011 بود که خود را به بازار معرفی کرده و برای نخستین بار ادکلن مخصوص مردانه خود را به جهان معرفی نمود. این عطر باعث افزایش سطح اعتماد به نفس مردان گردیده و دارای ظرافت و زیبایی خاصی است که توانسته است در میان عطرهای قرن بیست و یکمی خود را در رتبه های بالا قرار دهد. این عطر در سال 2011 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 54 دلار را دارا می باشد.

19- ادکلن ورساچه مردانه تولید شرکت ورساچ

ادکلن مردانه ورساچه برای مردان دارای یک ویژگی بسیار خاص است و آن رایحه لیموی بسیار جذاب آن بوده و که به محض مشاهده آن می توانید این بو را در بینی خود احساس نمایید. این رایحه منحصر به فرد می تواند در کل طول مدت روز در بدن شما باقی بماند. در کل این یک ادکلن منحصر به فرد بوده و دارای رده بالایی در میان ادکلن های برتر جهانی می باشد. این عطر در سال 2008 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 54 دلار را دارا می باشد.

20- عطر ادکلن پاکو رابان وان میلیون تولید شرکت ادکلن سازی پاکو رابانه

هیچ گاه گول ظرف طلایی آن را نخورید. این ادکلن مردانه ارزش میلیونی بر خلاف ظاهر طلایی خود ندارد. نام این عطر باعث شده است تا آن را در رده های بالایی رده بندی ادکلن های مردانه مشاهده کرده و سبب موفقیت رایحه بسیار خوشبوی آن گردیده است. این عطر به قدری خوشبو است که جای هیچ تردیدی باقی نمی گذارد که هر مردی می تواند از آن استفاده نماید. این عطر در سال 2008 به بازار معرفی شده و قیمتی در حدود 80 دلار را دارا می باشد.

21- عطر ادکلن جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنس تولید شرکت گیون شی

ادکلن مردانه جنتلمن اونلی اینتنس یکی از پر طرفدارترین عطر های استرالیایی به شمار می رود که سیمون بکر که کارگردان و معروف استرالیایی همیشه از این عطر بهره می گیرد. این عطر همراه همیشگی مردان در شب های گشت و گذار در شهرک ها و رستوران ها می باشد که باعث جذب خانم ها خواهد شد. این عطر در سال 2014 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 270 دلار را دارا می باشد.

22- عطر هوگو مردانه که به وسیله شرکت هوگو باس به بازار معرفی شده است

عطر معروف هوگو در سال 1995 فعالیت خود را آغاز کرد و به سرعت از پر طرفدارترین عطرهای مردانه سرتاسر جهان لقب گرفت. تردیدی نیست که افرادی که از این عطر استفاده می کنند به قصد افزایش جذابیت خود تمایل استفاده از این عطر را دارا می باشند. قیمت این عطر 38 دلار است.

23- ادکلن مردانه لنویی دولوم (La nuit l’homme) تولید شرکت یوس سنت لورنت

کمپانی عطرسازی یوس سنت لورنت بدون شک با تولید این نوع عطر گام بزرگی در موفقیت روز افزون خود در جهان عطرسازی را برداشته است. یکی از بهترین عطرهایست که در شرکت یوس سنت لورنت به بازار معرفی شده است. رایحه عنبری که از این عطر به مشام می رسد به قدری زیباست که می تواند در آن واحد شما را جذب خود کند. عطر عنبر با ترکیب اسطوخودوس و سدر جلوه ای بی همتا را به این عطر بخشیده است. این عطر در سال 2009 به بازار معرفی شد و قیمتی در حدود 109 دلار را دارا می باشد.

24- ادکلن ورساچه اروس مردانه تولید شرکت ورساچ

محصول اروس که از سوی شرکت معتبر ورساچ به بازار معرفی شده است، نمادی از قهرمان های میتودولوژیکی یونانی می باشد. اروس در حقیقت در افسانه های یونانی خدای عشق است. در حقیقت این رایحه جذابیت و تمایل به عشق ورزیدن را در شما به وجود می آورد. از بهترین ویژگی های این عطر می توان رایحه سیب سبز و پوست لیموی ایتالیایی آن را نام برد. این عطر در سال 2013 به بازار معرفی شده و قیمتی در حدود 70 دلار را دارا می باشد.

25- عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد مردانه تولید شرکت جیوجیور آرمانی

شرکت معتبر و معروف جیوجیور آرمانی یکی از پر طرفدارترین عطر های خود را چه از لحاظ رایحه و عطر و چه از لحاظ زیبایی و جذابیت ظرف محتوی آن به بازار معرفی کرده است. این عطر بسیار دلنشین یکی از عالی ترین عطرهای شرکت آرمانی می باشد. ترکیب بوهای این عطر ترکیبی از عنبر، لیمو، شکوفه زیتون و موارد دیگر است. این عطر در سال 2004 به بازار ارائه شده و قیمت ثابتی را نیز ندارد.