5 رایحه ادکلن مردانه که زنان را سرمست می کند
30
45

5 رایحه ادکلن مردانه که زنان را سرمست می کند⭐️قیمت ادکلن مردانه

وقتی صحبت از جذابیت به میان می آید، بو عامل قدرتمندی است. زیرا زنان نسبت به مردان حس بویایی قوی تری دارند. بوی مرد می تواند تأثیر زیادی بر جذابیت یک زن داشته باشد. در اینجا پنج ادکلن مردانه وجود دارد که می تواند یک زن را سرمست کند.

ادکلن

قدیمی ترین اصطلاح برای عطر یا ادکلن اصل، که در آمریکای شمالی برای رایحه های مردانه که سبک، تازه و میوه ای است، که بطور معمول 2-4٪ روغن های عطر از الکل و آب تشکیل شده است. رایحه بخشی غیر محسوس از سبک شخصی ما است و تأثیر قدرتمندی بر نحوه دیدن و به یاد آوردن افراد از شما دارد. یک ادکلن خوب فواید زیادی دارد، از جذاب‌ تر کردن شما گرفته تا کمک به احساس استرس و تنش کمتر و اعتماد به نفس بیشتر..

ادکلن مردانه با رایحه تند معطر

رگه های تند رایحه‌ای مانند دارچین، زنجبیل، کندر و مر می توانند حتی سردترین شب ها را گرم کنند. این عطرها خاطرات شیرینی پزی مخصوصاً در تعطیلات و خاطرات گرم را برای بسیاری از خانمها تداعی می کنند، که می تواند محرک احساس قدرتمندی باشد.

 ادکلن مردانه با رایحه مرکبات

باطراوت و نشاط آور،رایحه تند معطر مرکبات، مانند لیمو، لیموترش، پرتقال، علف لیمو و گریپ فروت قرمز رایحه ای بانشاطی از حمام را به مردان می دهد، بویی که برای بسیاری از زنان جذاب و اغفال کننده است..

ادکلن با رایحه نشاط و طراوت

بوی تمیز لباس‌های شسته شده، صابون یا شامپوی تازه می‌تواند تأثیر قدرتمندی بر زنانی که از بوی تازگی و خنکی لذت می‌برند داشته باشد. عطرهای باطراوت می توانند انرژی بخش و نشاط آور باشند، بطوری که می تواند  به زنان احساس آرامش ویژه ی دهد که منجر به افزایش میل و کشش جنسی شود.

 ادکلن مردانه با بوی مشک

مشک رایحه اصلی اکثر ادکلن های مردانه، رایحه ای غنی، سکسی و احساسی است که بسیاری از زنان را سرمست می کند. این عطر به تمام معنا مردانه است که بسیاری از خانم ها آن را برای مردان خود انتخاب می کنند و همچنین یک انتخاب محبوب برای خود مردان است. زمانی که روغن مشک برای اولین بار کشف شد، گفته شد که این روغن دارای قدرت خارق العاده برای جذابیت و کشش جنسی است.

ادکلن با رایحه خاکی

رایحه‌ های خاکی مانند چوب صندل، نعناع هندی و گل سرخ، رایحه‌ های مقتدری هستند که معمولاً با مردانگی در ارتباط هستند. رایحه خاکی می تواند بدن را گرم کرده و احساس سعادت و خوشبختی را بیشتر کند و در نتیجه  میل و علاقمندی خانم ها را برای رابطه جنسی افزایش دهد..

ادلکن چگونه بر مغز تأثیر می گذارد؟

اکثر مطالعات روی رایحه درمانی که از طریق دستگاه ثبت امواج مغزی انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که عطرها به طور مستقیم بر خلق و خوی، استرس و عملکرد شناختی تأثیر می گذارند، علاوه بر آن به طور غیر مستقیم بر شرایط مختلف فیزیولوژیکی تأثیر می گذارند.

ست کردن رایحه عطرها

رایحه نعناع  به طور کلی نیرو بخش است و فعالیت مغز را افزایش می دهد که صبح ها ما را از خواب بیدار میکند. به محض بیدار شدن از آن استفاده کنید. رایحه چوب سرو، پرتقال و اسطوخودوس نشان داده که به کاهش تنش و اضطراب کمک می کند. قبل از یک جلسه پر تنش و استرس زا یا زمانی که نیاز به استراحت در طول روز دارید از آنها استفاده کنید. رایحه لیمو و رزماری می توانند تمرکز و عملکرد شناختی را افزایش دهند. اینها را حتما روی میز خود نگه دارید.

آیا عطر یا ادکلن شما بیانگر شخصیت شماست؟

چرا بعضی ها عطر را دوست دارند؟ عطرها احساسات را بر می انگیزند. آنها قدرت برانگیختن احساسات عشق، انرژی، قدرت، شادی، ابهت، احساسات و آرامش را دارند یکی از رایج ترین احساسات هوس است. شما داستان را می دانید. مردی از کنار زنی رد می‌شود، بوی زن را می‌شنود و فوراً در مورد او شیفته و هیجان‌زده می‌شود.

آیا عطر یا ادکلن برای سلامت روان مفید است؟

تحقیقات نشان داده است که عطرها اثرات قابل توجه بر خلق و خوی، تحریک و برانگیختن، استرس، افسردگی، بی علاقگی، شادی، احساسات، آرامش و انگیزش دارند. تحقیقات انجام شده در موسسه فناوری استیونز تأیید می کند که بوی و رایحه قهوه به تنهایی عملکرد و توانایی تمرکز را افزایش می دهد.

چرا بو در روانشناسی مهم است؟

یکی از اجزای های اصلی روانشناسی بویایی، پیوند محکم بین بویایی و حافظه است. بوها در پیاز بویایی پردازش می شوند که ارتباط مستقیمی با آمیگدال و هیپوکامپ دارد این بخش‌هایی از مغز هستند که واکنش‌های احساسی و خاطرات را فراهم می‌کنند.برای اطلاع از قیمت ادکلن میتونید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.